Фурко Леся Ярославівна

Учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст I категорії.

Педагогічний стаж з 2003 року.

У 2000 р. закінчила ЛНУ ім. І. Франка, спеціальність – викладач української мови.

У 2001р  закінчила магістратуру, спеціальність -  магістр української мови і літератури.

З 2003 р. початок роботи в Буському ЗЗСО - Гімназії ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка.

З 2014р. – заступник директора з виховної роботи.

Педагогічне дослідження: «Розвиток критичного мислення на уроках української мови та української і зарубіжної літератур»

Громадська діяльність у сфері освіти :

• координатор Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури «Соняшник»(2010-2013рр);

• член журі II, III етапів Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури;

• член журі II, III етапів Міжнародного мовно - літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Публікації:

Урок «Калина – символ України. Написання похідних  прийменників. 7 клас» у журналі Видавничої групи «Основа» «Вивчаєм українську мову та літературу» №22-24  2017р.

Сценарій виховного заходу «Дивосвіт Франкових казок «За добро добром плати» в журналі Видавничої групи «Основа» «Вивчаєм українську мову та літературу» №31-32  2016р.

Урок «Шлях до волі» (за повістю Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною», 8 клас),у журналі Видавничої групи «Основа» «Вивчаєм українську мову та літературу» №10-11  2015р.

Сертифікати та свідоцтва:

Свідоцтво учасника інтернет-конференції ТОВ «НА УРОК» «Інклюзивна освіта:коротко про найважливіше», 2021р.

Сертифікат учасника вебінару ВГ « Основа» за темою «Як полегшити підготовку до ЗНО за допомогою візуалізації?», 2020р.

Свідоцтво учасника вебінару ТОВ «НА УРОК» «Проєктне навчання: Розвиваймо логічне, критичне та креативне мислення школярів», 2020р.

Свідоцтво учасника вебінару ТОВ «НА УРОК» «Проведення виховної роботи класним керівником в умовах карантину», 2020р.

Свідоцтво учасника вебінару ТОВ «НА УРОК» «Мотивація до навчання під час карантину», 2020р.

Свідоцтво учасника вебінару ТОВ «НА УРОК» «Організація дистанційного навчання у кризових умовах: за результатами 1-го тижня», 2020р.

Свідоцтво учасника вебінару ТОВ «НА УРОК» «Онлайн-тести « На Урок» для дистанційної роботи», 2020р.

Свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою для заступників директорів закладів ЗСО «Розвиток професійних компетентностей заступників директорів Нової української школи» /Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2020 р.

Свідоцтво учасника інтернет-конференції ТОВ «НА Урок» «Ефективна взаємодія в освіті : Інструменти та прийоми», 2020р.

Свідоцтво учасника інтернет-конференції ТОВ «НА Урок» «Нова українська школа 2020: досвід і перспективи», 2020р.

Свідоцтво учасника інтернет-конференції ТОВ «НА Урок» «Мислення логічне, креативне, критичне», 2020р.

Сертифікат за участь в авторському курсі Літнього інституту 2019р «Нові аспекти управління, психологічного супроводу та викладання навчальних предметів у закладах освіти м. Львова та Львівської області», 2019 р.

Сертифікат учасника вебінару ВГ «Основа» за темою «Хмарні технології на уроках української мови і літератури: плюси і мінуси», 2018р.

Сертифікат учасника вебінару ВГ «Основа» за темою «Як навчатись ефективно:5 сучасних інструментів для саморозвитку вчителя», 2017р.

Свідоцтво про підвищення кваліфікації «Інновації в управлінні НЗ та навчально-виховному процесі» /Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2016 р.

Свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою для вчителів української мови та літератури «Розвиток критичного  мислення на уроках зарубіжної літератури » /Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2012 р.

Свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою для вчителів української мови та літератури «Вивчення творчості Ольги Кобилянської в школі» /Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2011 р.

Подяка відділу освіти Буської РДА за підготовку переможця  ІІ етапу XVII обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, Тобі»,  2019р.

Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку переможця II етапу IX Міжнародного мовно - літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 2018р.

Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку переможця II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 навчальному році, 2018р.

Грамота відділу освіти Буської РДА  за підготовку переможця II етапу VIII Міжнародного мовно - літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 2017р.

Подяка відділу освіти Буської РДА за активну участь у реалізації освітнього проекту «Я син народу, що вгору йде» присвячено 160 -річчю від дня народження Івана Франка, 2016р.

Подяка відділу освіти Буської РДА заступнику директора з виховної роботи за сприяння у проведенні обласного семінару на тему «Наукова організація праці вчителя», 2015р.

Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку переможця II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році, 2014р.

Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку учасника II етапу V Міжнародного мовно - літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, 2014р.

Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку учнів до участі у Всеукраїнській олімпіаді школярів з української мови та літератури, 2011р.

Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку учнів до участі в II турі  Всеукраїнській олімпіади школярів з української мови та літератури, 2006р.