Асистенти вчителів та вихователів

Конопльова Христина Олександрівна

Асистент вчителя інклюзивного класу, вихователь групи продовженого дня

У 2011 р. закінчила хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного  університету імені Володимира Гнатюка.

Початок роботи у гімназії з 2020 року.

Громадська діяльність у сфері освіти :

• залучений працівник зовнішнього незалежного оцінювання (інструктор).

Сертифікати:

• «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» ( 2021);

• «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами» ( 2021);

• «Домедична допомога» (2021) .

Щегельська Ірина Володимирівна

Асистент вчителя в інклюзивному класі.

У 2002 році закінчила біологічний факультет Львівського національного університету імені І.Франка, спеціальність - біолог-фізіолог, викладач біології та хімії.

Педагогічний стаж 3 роки, на посаді вчителя біології та хімії НВК “Середня загальноосвітня школа-ліцей”,  м. Моршина.

Початок роботи у Буському ЗЗСО-Гімназії ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка Буської міської ради з 1 вересня 2021 року.

Івашків Юлія Вікторівна

Асистент вихователя групи подовженого дня

У 2020 році закінчила КЗЛОР «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича», спеціальність – вчитель з дошкільного виховання, англійської мови в початкових класах.

На даний час студентка ІV курсу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «012 Дошкільна освіта»

Початок роботи у Буському ЗЗСО-Гімназії ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка Буської міської ради з 13 вересня 2021 року.

Категорія: молодший спеціаліст.