Група подовженого дня

У нашому закладі працює інклюзивна група подовженого дня, яка створена з метою організації навчальної, виховної та пізнавальної діяльності учнів; організації дозвілля учнів; надання кваліфікованої допомоги учням у підготовці до уроків і виконанні домашніх завдань; формування в учнів ключових компетентностей необхідних для успішної життєдіяльності та самореалізації особистості; організації навчання дітей з особливими освітніми потребами  та забезпечення виконання індивідуальної програми розвитку, індивідуального навчального плану (за наявності).

Запрошуємо поринути у світ дитинства, творчості, неймовіних емоцій та теплої атмосфери, переглянувши світлини з нашої групи подовженого дня.

Готуємось до Нового року!

А у ВАС є улюблене горнятко?

А які у вас емоції? Бо у нас веселі і дуже кольорові!

А чи мрієте про чарівний будиночок?