Учителі інформатичної освітньої галузі

Рапава Надія Григорівна

Учитель інформатики, керівник гуртка із програмування, спеціаліст I категорії.

У 2015 році закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, кваліфікаційна категорія – магістр інформатики, викладач; спеціальність – інформатика.

Початок роботи у Буському ЗЗСО – Гімназії ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім І. Франка Буської міської ради з 2007 року.

Педагогічний стаж – 14 років (із 2007 року)

Педагогічне дослідження: «Використання інноваційних технологій навчання з метою стимулювання творчої активності учнів на уроці інформатики» (педагог), «Особитісно-орієнтовне навчання, ситуативне моделювання через упровадження інноваційних освітніх технологій» (керівник гуртка).

• Керівник методичного об’єднання вчителів інформатики Буського району (2007-2015 рр.)

• Член журі II (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування (2007-2008, 2012-2015, 2019 рр.)

• Член журі II (районного)  етапу Всеукраїнської олімпіади з ІКТ (2008, 2012-2015, 2019 рр.)

• Тренер учителів за програмою “Intel. Навчання для майбутнього” (2007-2009 рр).

• Учасник ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2013”

• Координатор  Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення “Бебрас” (2008, 2012-2015, 2019-2021 рр.);

• Тренер НУШ команд педагогів, які працюватимуть у 5 класі НУШ (2021 р.)

Публікації:

1. Рапава Н.Г. Електронний довідник пасажира. В-во “Молода наука Волині: пріорітети та перспективи досліджень”, Луцьк. 2014.

2. Рапава Н.Г. Програмна реалізація наближених сублінійних алгоритмів для обробки інформації. В-во “Молода наука Волині: пріорітети та перспективи досліджень”, Луцьк. 2015.

Сертифікати, свідоцтва

• Свідоцтво про підвищення кваліфікації центру професійної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору» СПК№500490 від 14.03.2002.

• Свідоцтво РКШ із курсів: Ms Windows, Ms Word, Ms Power Point, Ms Excel, Adobe Photoshop, Ms Access, Web-дизайн, Internet, Corel Draw Кр0708 від 30.05.2007.

• Сертифікат про завершення навчання за програмою курсу “Intel®Teach Program «Навчання для майбутнього» з використанням ІКТ при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України, №2560/ЛВ, 2008 р.

• Сертифікат учасника навчального курсу “Основи веб-дизайну”. ЛОІППО,  Профільна школа. освіта онлайн Б №42, 2011 р.

• Сертифікат учасника навчального курсу “Основи візуального програмування”. ЛОІППО,  Профільна школа. освіта онлайн Б №218, 2012 р.

• Сертифікат учасника навчального курсу “Основи комп’ютерної графіки”. ЛОІППО,  Профільна школа. освіта онлайн Б №470, 2013 р.

• Сертифікат про проходження курсу “Cisco Networking Academy® «IT Essentials» НУ Львівська політехніка , 2016 р.

• Свідоцтво про підвищення кваліфікації, КЗ ЛОР «ЛОІППО», 2020р. (ААБ№029793.).

• Сертифікат про підвищення кваліфікації за видом “марафон” (дистанційно) «Толерантна освіта - запорука здорового суспільства», (№Х098372 від 08.03.2021р., 15 год.).

Відзнаки

• Грамота відділу освіти Буської РДА за активну участь у реалізації програми “Intel. Навчання для майбутнього» , 2010 р.;

• Подяка відділу освіти Буської РДА за якісну підготовку учасника ІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади учнів  з інформаційних технологій, 2013 р.;

• Подяка за активну участь у підготовці та проведенні Обласного семінару методистів РМК (РІМЦ) “Математика і природничі дисципліни: роль математичних інструментів дослідження у формуванні системи функціональних знань про природу”, 2014 р.

• Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку переможця ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, 2014-2015 н. р.;

• Грамота відділу освіти Буської РДА за підготовку переможців ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, 2015-2016 н. р.;

• Подяка за популяризацію знань з інформатики серед учнівської молоді та залучення школярів до Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення “Бебрас-2018”

• Подяка відділу освіти Буської РДА за підготовку призерів ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, 2018-2019 н. р.;

Дідух Наталія Володимирівна

Учитель інформатики в початкових класах, спеціаліст ІІ категорії, сумісник.

Педагогічний стаж з 2014 року

У 2006 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Спеціальність - початкове навчання, кваліфікація - вчитель початкових класів та інформатики в початкових класах.

Основне місце роботи - Побужанський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Початок роботи у Буському ЗЗСО - Гімназії ім. Є. Петрушевича з 2016 року.

Педагогічний стаж - 7 років.

Педагогічне дослідження: “Розвиток пізнавальної діяльності учнів початкових класів на уроках”.

Сертифікати, свідоцтва:

• Свідоцтво про підвищення кваліфікації за освітньою програмою для вчителів початкових класів “Нова українська школа” у Комунальному закладі Львівської обласної ради “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (2018).

• Свідоцтво про підвищення кваліфікації для вчителів інформатики у Комунальному закладі Львівської обласної ради “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (2019).

• Сертифікат про підвищення кваліфікації за робочою програмою навчального курсу “Формувальне оцінювання - оцінювання для розвитку”/ Національний університет “Львівська політехніка”(2020).