Мащак Світлана Вахтангівна

Посада –  педагог-організатор

Освіта – вища,у 1995 році закінчила Дніпропетровський державний Університет

Спеціальність – «Біолог, викладач біології і хімії»

Категорія – вища, останній рік атестації – 2019

Стаж роботи – 31 рік, у Буській гімназії працює з 1995 року

Тема педагогічного дослідження:

«Забезпечення умов для індивідуального розвитку учнів, урахування їх особистісних досягнень, стимулювання творчої активності, забезпечення найбільш повної її реалізації в різних видах позаурочної діяльності, актуалізація здібностей та інтересів учнів у насиченому виховному середовищі школи»

Сертифікати і свідоцтва:

• Свідоцтво про підвищення кваліфікації ААБ № 017870 , Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (01.02.2019р.).

• Сертифікат учасниці курсу «Критичне мислення для освітян», ГО «Прометеус» (19.12.2020 р).

• Свідоцтво учасниці курсу № ОК17-2482823 «Інклюзивна освіта: коротко про найважливіше» /освітній проект «На Урок» (15.06.2021р.).